RSS
 

Kontakt

kontaktKontakt do mnie.
Czyli jak się ze mną skontaktować…

Jeśli chcesz ze mną porozmawiać?, coś do mnie napisać, coś wysłać?, chcesz o coś zapytać?, chcesz się czegoś dowiedzieć? masz problem prawno-turystyczny? – bardzo proszę.
Nie ukrywam się, więc można do mnie spokojnie napisać (w dzień, w nocy, o północy i nie tylko) i zadać pytanie czy też zadzwonić i bardzo, bardzo ogólnie porozmawiać na dany temat. Oczywiście telefonicznie Twojego problemu nie rozwiążę… i nie tak od razu.
Nie oczekuj też, że moją pracę… wykonam dla Ciebie bezpłatnie 😉
Pomogę – ale to ma jednak swoją cenę.

Kontakt elektroniczny:
Najlepiej skontaktować się ze mną przez e-mail: Artur.Piszczek@wadi.pl
Bardzo często jestem też dostępny na Skype: Arturo.wadi zalecam pisanie.
Zostawiam Gadu-Gadu (to szybki kontakt i nic poważnego): GG: 3212547

Kontakt telefoniczny:
Telefon komórkowy [10:00 ~ 20:00]: +48 509 322 665
Telefon służbowy Biuro [10:00 ~ 18:00]: +48 33 49 80 801

W Biurze zwykle wiedzą jak skontaktować się ze mną szybko i sprawnie 😉 lub jak mi przekazać wiadomość. Czasami przez kilka dni nie mogę odpowiedzieć, dlatego bardzo proszę uzbroić się w cierpliwość.

Zostaw odpowiedź

 

 
 1. Agnieszka

  27 maja 2019 o godz. 10:59

  Czasem wydaje nam się, że mamy pytania tak banalne że aż głupio zapytać. Artura dopiero co poznałam i nawet nie widziałam Kim jest, ale mega miłe doświadczenie. Cierpliwość, wyrozumiałość i jasność w odpowiedzi. Zaskoczenie: nie dostaniesz jednego rozwiązania, ale nawet dwa albo trzy, które możesz sobie wybrać :). Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości albo nie wiesz jak wybrnąć z danej sytuacji polecam Artura z czystym sumieniem. Fajnie że mamy tak Mega Mądrych Ludzi pod ręką. Artur jeszcze raz wielkie dzięki 🙂

   
 2. Angelika

  22 lutego 2020 o godz. 09:03

  Bardzo dobrze mieć kogoś do kogo można się zwrócić o pomoc, kogo można zapytać, poradzić się, kogoś profesjonalnego i obytego z prawem turystycznym i przepisami. Taką osobą jest Artur. Wyrozumiłość, poświęcony czas, dobre, profesjonalne porady. Polecam!

   
 

statystyka